x6 Čo bolo kľúčové v NBA Finále v roku 2011 ?
01:18:50
Podcast: Druhá Lajna

x6 Čo bolo kľúčové v NBA Finále v roku 2011 ?

17.04.2021

Čo všetko v sezóne 2010/2011, viedlo k stretnutiu Dallasu a Miami vo finálovej sérií ? Dopodrobna sme rozobrali playo-ff ťaženie oboch tímov a každý jeden zápas NBA Finále! Aký moment bol podľa vás najdôležitejší?

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/druhalajna/message

Podcast Druhá Lajna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.