#DOMOVOTOMNEZAVOLAM - 9. Neviem
11:28

#DOMOVOTOMNEZAVOLAM - 9. Neviem

20.11.2020

Trochu naťahujeme nohy moc ďaleko. Často až tam, kam nevidíme a potom šliapneme kam nechceme. Rozhliadnuť sa okolo a robiť menšie kroky. Podporiť pekným slovom a poslať euro na dobrú vec. Fakt je to lepšie než skoky v sedemmíľových topánkach. A viem, že to nie je asi až tak sexi ako fotka s luxusnou kabelkou a kyticou ruží, alebo holým zadkom, ale pomáha to...

Podcast #DOMOVOTOMNEZAVOLAM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport, Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.