#DOMOVOTOMNEZAVOLAM - 3. Óda na zbytočnosti
11:21

#DOMOVOTOMNEZAVOLAM - 3. Óda na zbytočnosti

21.08.2020

Ten batoh som začínala nenávidieť. A každú jednu vec. v ňom tiež. Bola som presvedčená, že v ňom nemám nič naviac. Nič čo skutočne nepotrebujem. Dokonca ani tú kefu na vlasy som si nevzala a už prvý deň, keď som sa snažila rozčesať si vlasy malým cestovným hrebienkom, som to oľutovala...

Podcast #DOMOVOTOMNEZAVOLAM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport, Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.