Narkomani a väzni z chirurgie #4

13.08.2020

Pokecali sme s bývalým zdravotným bratom, ktorý 10 rokov makal na chirurgii a videl iné veci. Záver epizódy (26:04) patrí smrteľnej chorobe ALS, pretože Filipa zasiahla nedávna smrť futbalistu Mariána Čišovského https://dennikn.sk/1947868/zomrel-futbalista-marian-cisovsky-mal-40-rokov-podlahol-nevyliecitelnej-als/ Náš IG: @doktormafilipa Čert ber Bobrovského! https://open.spotify.com/episode/5yyxHFv8OVXsxKp3UPtjwS  Produkcia: ZAPO  https://www.instagram.com/zapoofficial/?hl=sk  

Podcast Doktor má Filipa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor:zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK