Volal domov, že dnes zomrie #37 (MATEJ KARLÁK - záchranár z vojnovej fronty v Iraku)
54:52

Volal domov, že dnes zomrie #37 (MATEJ KARLÁK - záchranár z vojnovej fronty v Iraku)

08.04.2021

Nad hlavou mu svišťali mínometné granáty a on v obkľúčení zachraňoval životy. Videl tankistu bez hlavy a skladal nechutné puzzle so zvyškami tiel mŕtvych vojakov po samovražednom útoku. OPERÁCIA OČÍ?  https://www.excimer.sk/  Podcast Doktor má Filipa ti prináša sieť nemocníc Svet zdravia. NEXT? MŔTVA HLAVA V IGELITKE  https://open.spotify.com/episode/4hrqX3fEoeKMteiNJf49du   Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast Doktor má Filipa je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Humor, Zdravie, Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.