Ako vycestovať a získať skúsenosti ako zahraničný dobrovoľník
17:42

Ako vycestovať a získať skúsenosti ako zahraničný dobrovoľník

28.06.2021

Európsky zbor solidarity ponúka mladým ľuďom obrovskú príležitosť. Vycestovať ako dobrovoľník a spoznať svet. Nie je to štandardné cestovanie, kde ste odkázaní sami na seba. Program EZS zabezpečí pre zahraničného dobrovoľníka mentora, učiteľa cudzieho jazyka, pravidelnú podporu a čo je veľmi dôležité, zabezpečené majú aj ubytovanie a pravidelné mesačné vreckové. Ako sú nastavené podmienky, pre koho je program určený a aké skúsenosti majú dobrovoľníci som zisťovala od koordinátorky programu EZS Stanky Minárikovej a zahraničného dobrovoľníka Ioannisa z Grécka. 

Podcast Dobrovoľnícky podcast BDC je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.