36 Otázok Po Ktorých Sa Zamiluješ - S3E4
48:55

36 Otázok Po Ktorých Sa Zamiluješ - S3E4

10.01.2021

Podľa článku od NY TIMES existuje 36 otázok, ktoré dláždia cestu k láske. Zamiluje sa Dončo do Peťa alebo to bude opačne ? A možno sa nestane vôbec nič alebo sa len zamilujete vy do nášho nového dielu podcastu Dobrí Chlapci.

Podcast Dobrí chlapci je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.