
Ani na bakalárku by to nestačilo. Kotlárova hra na vedu stojí štát státisíce (19. 5. 2025)
Aj keď splnomocnenec vlády Peter Kotlár vyrastal v ére modernej vedy, toto poznanie ho pri jeho terajšej činnosti nepoznačilo.
Keďže je však splnomocnencom vlády, ktorý vedie vojnu proti mRNA vakcínam, ohrozuje tým zdravie verejnosti a používa na to štátne peniaze, je vo verejnom záujme jeho počin - novú vedeckú štúdiu s jeho menom - kriticky posúdiť.
Moderátor Michal Katuška hovoril s redaktorom SME Martinom Hodásom, odborníkom na hybridné hrozby a dezinformácie.
Zdroje zvukov: TV JOJ, Youtube/Smer-SD
Odporúčanie:
Na Netflixe je seriál, ktorý motivuje viac sa zaujímať o šikanu detí. Volá sa Week Hero a s istou nadinterpretáciou poukazuje na situáciu v Južnej Kórei, kde ročne pre rôzne formy šikanovania spácha samovraždu niekoľko stoviek neplnoletých.
–
–
Odoberajte aj audio verziu denného newslettra SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/brifing
See omnystudio.com/listener for privacy information.
Podcast Dobré ráno | Denný podcast denníka SME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.