Novinka Malcolm a Marie a Najsilnejší hlas na Dvojke (13.2.2021 21:05)
24:05
Podcast: Do kina

Novinka Malcolm a Marie a Najsilnejší hlas na Dvojke (13.2.2021 21:05)

13.02.2021
Novinka Malcolm a Marie a Najsilnejší hlas na Dvojke. Výborná, subtílna, čiernobiela dráma o vzťahu dvoch: Malcolm a Marie. Určite to stojí za rozšírenú recenziu. Tú si od Petra Konečného a Juraja Malíčka vyslúžila aj mini séria Najsilnejší hlas, vysiela ju Dvojka a môžete sa tešiť na životný príbeh zakladateľa americkej televízie Fox News. Spomenieme si na chuť filmu Slané cukríky a povieme si aj to, na aké filmy a dokumenty sa môžeme tento rok tešiť z domácej produkcie.

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.