Nový seriál Arsene Lupin a výborné české filmy (23.1.2021 21:05)
22:45
Podcast: Do kina

Nový seriál Arsene Lupin a výborné české filmy (23.1.2021 21:05)

23.01.2021
Nový seriál Arsene Lupin a výborné české filmy. Odovzdávanie Cien českej filmovej kritiky sa blíži, niekoľko želiezok v ohni tam majú aj slovenskí tvorcovia. Juraj Malíček s Petrom Konečným okorenia nominácie vlastným názorom, predstavia nový detektívny seriál Arsene Lupin a prevetrajú filmové a seriálové archívy v sekcii Detektívi, ktorí nás dostali. Poďte Do kina s Rádiom Slovensko!

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.