Nový Guy Ritchie a konečne aj Muž so zajačími ušami (3.7.2021 21:05)
24:35
Podcast: Do kina

Nový Guy Ritchie a konečne aj Muž so zajačími ušami (3.7.2021 21:05)

03.07.2021
Nový Guy Ritchie a konečne aj Muž so zajačími ušami. Rozhnevaný muž je netypický pokus Guya Ritchieho o drámu s prvkami akčného filmu, či sa mu to podarilo, to zistíte v kine a aj od Petra Konečného s Jurajom Malíčkom. Podrobnú recenziu ponúknu ešte na film Muž so zajačími ušami, aj na film Rozkoš, predstavia vám tri dokumenty a jednu disneyovku. Opäť je čo pozerať, opäť je čo počúvať, Do kina s Rádiom Slovensko.

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.