Zábavná Cruella a skvelá pixarovka Duša (5.6.2021 21:05)
24:58
Podcast: Do kina

Zábavná Cruella a skvelá pixarovka Duša (5.6.2021 21:05)

05.06.2021
Zábavná Cruella a skvelá pixarovka Duša. Je to tu, kiná sú otvorené a v nich poriadna filmová nádielka! Rozšírené recenzie pixarovky Duša a dánskeho akčného trileru Shorta, povieme si čo to o vydarenej disneyovke Cruella, bude aj iránska dráma Niet zla medzi nami... Juraj Malíček s Petrom Konečným majú čo robiť, pretože tých nových filmov v našich kinách je o niečo viac.

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.