Novinky Nádejná mladá žena a Problémissky (20.2.2021 21:05)
23:55
Podcast: Do kina

Novinky Nádejná mladá žena a Problémissky (20.2.2021 21:05)

20.02.2021
Novinky Nádejná mladá žena a Problémissky. Ten prvý film je zaujímavá kriminálna dráma a ten druhý...hm... historická dramatická komédia. Podrobné recenzie majú pre nás Peter Konečný s Jurajom Malíčkom. Môžete sa tešiť na Takmer zabudnutý slovenský film Kamarátky a na smršť filmov, z ktorých vytŕčajú zaujímavé ženské hrdinky. Áno, bude aj Ripleyová, aj Ryba menom Wanda.

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.