Výnimočný dokument Moja učiteľka chobotnica (10.4.2021 21:05)
23:05
Podcast: Do kina

Výnimočný dokument Moja učiteľka chobotnica (10.4.2021 21:05)

10.04.2021
Výnimočný dokument Moja učiteľka chobotnica. Špičkoví dokumentaristi a neuveriteľné filmárske šťastie je za dokumentom o skutočnom priateľstve človeka a chobotnice. Rozšírenú recenziu ponúkajú Juraj Malíček s Petrom Konečným a predstavia aj ďalšie novinky: Betónový kovboj a Kým sa skončí vojna. Aké nové francúzske filmy stoja za pozornosť? Aj to sa dozviete, v relácii Do kina.

Podcast Do kina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.