HOLIŤ či NEHOLIŤ? A nebojte sa, všetky máme chlpaté zadky!
01:09:38

HOLIŤ či NEHOLIŤ? A nebojte sa, všetky máme chlpaté zadky!

03.05.2021

V tomto podcaste sme sa snažili "rozlúsknuť" jednu z večných otázok - holiť či neholiť? Okrem toho sme zistili, že depilácia zadku nie je mýtus a rozoberali sme nielen problém zarastajúcich chĺpkov, ale aj orálu s bobrom, ktorý nie vždy dopadne dobre :D A či máš pásik a či nič, kožúšťok tiež nie je gýč!

Podcast Divoká jazda #bezhanby je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.