ORGAZMUS: Nie je hanba priznať, že si ho ešte nemala a buď hrdá, ak striekaš ako vodotrysk!
01:05:30

ORGAZMUS: Nie je hanba priznať, že si ho ešte nemala a buď hrdá, ak striekaš ako vodotrysk!

28.06.2021

Niektoré vrieskame ako ranené veľryby, niektoré plačeme od šťastia, niektoré po sebe musíme umývať mokrú dlážku...Ženský orgazmus je jedna veľká neznáma nielen pre nás, ale aj pre samotných chlapov. Je v pohode, ak ste ho ešte nemali a nemusíte sa báť priznať, že neviete celkom určite, aký je to pocit. Hlavné je sa vedieť uvoľniť a poznať samu seba :)

Podcast Divoká jazda #bezhanby je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.