Je v pohode urvať na telocviku lano, aj núkať učiteľovi trojku!
01:06:13

Je v pohode urvať na telocviku lano, aj núkať učiteľovi trojku!

21.06.2021

Posledné júnové dni v nás evokujú najkrajšie školské časy, ale aj stresy zo štátnic a skúšok. Napriek tomu sme zistili, že vaše spomienky na študentské obdobie by sa pokojne vyrovnali celovečernému filmu, najmä keď pristihnete po zemi sa váľajúcich učiteľov a neviete, či to nie sú orgie!

Podcast Divoká jazda #bezhanby je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.