Letné lásky: Keď si to s ním na pláži rozdáš tak, že so zodretým chrbtom musíš na preväzy do nemocnice!
45:06

Letné lásky: Keď si to s ním na pláži rozdáš tak, že so zodretým chrbtom musíš na preväzy do nemocnice!

05.07.2021

Všetci milujeme leto, tie dni keď nás zaujíma iba to, či máme v drinku dosť ľadu a či nie sme opálené podľa plaviek. Ideálny čas na lásku neexistuje, ale ak by sme mali vybrať ten najkrajší, určite by to boli tieto teplé mesiace. A keď si v Turecku povieš, že chceš byť jeho Šeherezáda, môže sa stať aj to, že pri opaľovaní hore bez tvoje cecíky pripomínajú vlčie uši!

Podcast Divoká jazda #bezhanby je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.