20.11.2021 - Blažka Filová: Čo dávame, to sa nám vracia
03:39

20.11.2021 - Blažka Filová: Čo dávame, to sa nám vracia

20.11.2021

Všetko, čo v živote vykonáme, či už dobré alebo zlé, sa nám skôr či neskôr vráti ako bumerang a v minimálne takej miere, akú sme vynaložili my. Dnešné denné povzbudenie si pre vás pripravila Blažka Filová.

Podcast Denné povzbudenie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.