14.11.2021 - Michal Kevický: Obdobia púšte
04:04

14.11.2021 - Michal Kevický: Obdobia púšte

14.11.2021
Obdobia púšte sú síce ťažké, ale veľa nás naučia o nás samých a prinášajú aj niečo vzácne, za čo môžeme byť vďační. Dnešné denné povzbudenie si pre vás pripravil člen bratskej jednoty baptistov, Michal Kevický.

Podcast Denné povzbudenie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.