Vitajte pri Dennom povzbudení
00:18

Vitajte pri Dennom povzbudení

27.10.2020

Prvého novembra pre vás spúšťame nový denník Štandard a spolu s ním aj podcast Denné povzbudenie. Každý deň si budete môcť vypočuť povzbudenia ľudí z rôznych kútov Slovenska a inšpirovať sa ich myšlienkami a pohľadmi na svet. Veríme, že sa Denné povzbudenie stane vaším každodenným štandardom!

Podcast Denné povzbudenie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.