15.5.2021 - Dominik Gabriel: Môže byť modlitba zlá?
03:13

15.5.2021 - Dominik Gabriel: Môže byť modlitba zlá?

15.05.2021

Modlime sa so srdcom naplno odovzdaným Bohu - či už dostávame to, o čo sme prosili, alebo dostávame viac - no spôsobom, ktorému ešte zatiaľ nie sme schopní porozumieť. Dnešné denné povzbudenie si pre vás pripravil pracovník s mládežou, Dominik Gabriel.


Podcast Denné povzbudenie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.