27.5.2021 - Miroslav Tóth: Aký je tvoj štandard?
04:09

27.5.2021 - Miroslav Tóth: Aký je tvoj štandard?

27.05.2021

Na to, aby si žil kvalitný dchovný život nie si sám. Ak pozveš Boha do svojho života, s Ním príde aj sila a uschopnenie žiť takýto život. Dnešné denné povzbudenie si pre vás pripravil líder kapely Tretí deň, Miroslav Tóth

Podcast Denné povzbudenie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.