15.4.2021 - Eduard Filo: Prejav lásky
03:03

15.4.2021 - Eduard Filo: Prejav lásky

15.04.2021

Rozpoznajme čo v tento deň môžeme priniesť ako obetu lásky, lebo aj na nás tento deň niekto myslí a zahŕňa nás láskou. Dnešné denné povzbudenie si pre vás pripravil riaditeľ Združenia kresťanských spoločenstiev mládeže, Eduard Filo.

Podcast Denné povzbudenie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.