25.3.2021 - Miroslav Tóth: Buď vnímavý na podstatné signály
04:54

25.3.2021 - Miroslav Tóth: Buď vnímavý na podstatné signály

25.03.2021

V dobe hyperinformovanosti, kde sme pod neustálou paľbou notifikácií a ponúk, buďme múdri aby sme rozpoznávali signálky, ktoré sú banálne a tie, ktoré sú dôležité a zásadné. Dnešné denné povzbudenie si pre vás pripravil líder kapely Tretí deň, Miroslav Tóth.

Podcast Denné povzbudenie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.