18.4.2021 - Dominik Markoš: Skúsenosť, biblia, tradícia
04:31

18.4.2021 - Dominik Markoš: Skúsenosť, biblia, tradícia

18.04.2021

Keď sa lepšie pozrieš do tohto zvláštneho zrkadla, aj ty uvidíš, že tvoj

kríž nestojí sám. Vedľa je iný kríž a na ňom človek, ktorý zachraňuje aj teba. Ozaj, aby som nezabudol, ten človek sa volá Ježiš z Nazareta. Dnešné denné povzbudenie si pre vás pripravil katolícky kňaz, Dominik Markoš.


Podcast Denné povzbudenie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.