7.5.2021 - Soňa Valachová: Vzťah je dlhodobá záležitosť
03:31

7.5.2021 - Soňa Valachová: Vzťah je dlhodobá záležitosť

07.05.2021

Nech už tvoje vzťahy vyzerajú v tejto chvíli akokoľvek, pamätaj na to, že vzťahy sú dlhodobá záležitosť! Vždy je možnosť ich zlepšiť. Dnešné denné povzbudenie si pre vás pripravila spoluautorka knihy Stenu dáme preč, Soňa Valachová.

Podcast Denné povzbudenie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.