18.08.2021 - Eva Petrovičová: Harmónia v rozdielnosti
03:44

18.08.2021 - Eva Petrovičová: Harmónia v rozdielnosti

18.08.2021

Čím viac poznáme a vážime si svoje dary, tým viac si vážime aj iných ľudí a ich dary. Takto sa v spoločnosti buduje atmosféra úcty a jednoty. Dnešné denné povzbudenie si pre vás pripravila Eva Petrovičová z projektu Otcovo srdce pre Slovensko.

Podcast Denné povzbudenie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.