18.10.2021 - Martin Neslušan: Nie si sám
04:53

18.10.2021 - Martin Neslušan: Nie si sám

18.10.2021

Je pre nás omnoho dôležitejšie s kým naše sny, túžby, ciele alebo život zdieľame a komu dovolíme aby do tohto života hovoril než to, aké úžasné ciele si dáme, pretože sme neboli stvorení aby sme to zvládli sami. Dnešné povzbudenie si pre vás pripravil Martin Neslušan.

Podcast Denné povzbudenie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.