Jarný budíček, 4. diel: O realizácii životného sna
11:35

Jarný budíček, 4. diel: O realizácii životného sna

29.03.2021

Psychologička Denisa Zlevská pripravila štvrtý diel série motivačných podcastov s názvom Jarný budíček. Témou toho dnešného budú kroky potrebné k realizácii nášho životného sna. Opäť si vypočujeme aj ukážku z knihy Billa O’Hanlona Lenovcova cesta k úspechu.

Podcast Denné povzbudenie je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.