O megatrendoch s Martinom Kuncom
27:50
Podcast: Debríf

O megatrendoch s Martinom Kuncom

25.09.2020
S Martinom sme v druhom rozhovore v tomto roku preberali megatrendy a ich dopad na firemné fungovanie aj jednotlivca. Zistite aké sú megatrendy, aký majú dopad na ekonomiku - a teda aj na vás - a ako na ne reagovať.--- Martina nájdete na https://www.linkedin.com/in/martinkunc/-Všetky epizódy aj s odkazmi na ostatné podcast služby nájdete na https://www.develor.sk/debrif-Ponorte sa s nami do rozvoja a vzdelávania:Navštívte náš web: https://www.develor.skSledujte nás na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/develor-slovakiaSledujte nás na Facebook: https://www.facebook.com/DevelorSlovakia/

Podcast Debríf je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.