O systéme riadenia výkonu s Martinou Georgievovou (DEVELOR)
39:00
Podcast: Debríf

O systéme riadenia výkonu s Martinou Georgievovou (DEVELOR)

03.08.2020
S Martinou Georgievovou sme sa opreli do témy systému riadenia výkonu - Performance Management System. Performance Management má obrovský význam pre malé firmy aj obrovské korporáty. Pomáha riadiť výkon cez ľudí. Ako sa naň pozerá Martina, kde vidí kľúčové bariéry, aký bol historický vývoj, s čím sa v tejto téme najviac boria HR ľudia, s čím biznis manažéri a s čím samotní zamestnanci?---Martinu môžete sledovať na https://www.linkedin.com/in/martinageorgievova/ - Všetky epizódy aj s odkazmi na ostatné podcast služby nájdete na https://www.develor.sk/debrif - Ponorte sa s nami do rozvoja a vzdelávania: Navštívte náš web: https://www.develor.sk - Sledujte nás na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/develor-slovakia - Sledujte nás na Facebook: https://www.facebook.com/DevelorSlovakia

Podcast Debríf je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.