Miro Beblavý - Nenatočím lepšie video ako Kolár. Ľuďom ponúkame inú alternatívu
Podcast: Debata

Miro Beblavý - Nenatočím lepšie video ako Kolár. Ľuďom ponúkame inú alternatívu

10.07.2018
Šimon Žďárský a Miro Surmánek sa s p. Beblavým rozprávali o problémoch slovenskej politiky, strane Spolu ale aj ako to celé bolo so Sieťou. Navštívte nás: https://www.diskusnyklub.sk/ Facebook: https://www.facebook.com/diskusnyklub/ Instagram: https://www.instagram.com/diskusnyklub/

Podcast Debata je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.