Turistická trasa: Zamkovského chata - Chata pri Zelenom plese
21:44

Turistická trasa: Zamkovského chata - Chata pri Zelenom plese

29.09.2020
Vyberte sa s naším audiosprievdocom zo Zamkovského chaty cez Skalnaté pleso až na Chatu pri Zelenom plese. Okrem nádherných výhľadov si vychutnáte množstvo zaujímavých informácií o okolitých miestach a upozorní vás aj na všetky zradné úseky, ktoré vás na trase po obľúbenej Tatranskej magistrále čakajú. Záložky: Zamkovského chata 0:17 Skalnaté pleso 5:56 Sedlo pod Svišťovkou 13:11 Chata pri Zelenom plese 16:34

Podcast ČSOB Audiotrek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.