Turistická trasa: Okolo Roháčskych plies
27:37

Turistická trasa: Okolo Roháčskych plies

22.09.2020
Predstavujeme vám obľúbenú trasu v Západných Tatrách okolo magických Roháčskych plies, ktorá je svojou miernou obťažnosťou vhodná aj pre rodiny s deťmi. S naším audiosprievodcom spoznáte priamo na túre jej zaujímavé pasáže, nástrahy či históriu blízkych miest. Záložky: Roháče-Spálená (Zverovka) 0:17 Adamcuľa 10:09 Roháčsky vodopád 12:28 Rázcestie pod Predným Zeleným 14:17 Roháčske plesá 16:48 Ťatljakova chata 21:39

Podcast ČSOB Audiotrek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.