Turistická trasa: Hrebienok - Téryho chata
31:30

Turistická trasa: Hrebienok - Téryho chata

28.07.2020
Objavujte s naším audio sprievodcom priamo na túre históriu, okolité výhľady aj nástrahy jedného z najnavštevovanejších turistických chodníkov z Hrebienka na celoročne otvorenú Téryho chatu.  Záložky: Hrebienok 0:17 Rázcestie nad Rainerovou chatou  11:48 Obrovský vodopád   13:36 Zamkovského chata   16:02 Malá studená dolina    18:29 Hang  22:29 Téryho chata   26:24

Podcast ČSOB Audiotrek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.