Turistická trasa: Žiarska dolina - Plačlivé a späť
31:59

Turistická trasa: Žiarska dolina - Plačlivé a späť

21.09.2020
Trasa pre náročnejších turistov na liptovskej strane Západných Tatier je známa krásnymi výhľadmi, mnohými zaujímavosťami a tiež exponovanými úsekmi. Objavujte s naším audiosprievodcom, čo sa oplatí vidieť či kde si dávať najväčší pozor na pomerne ťažkej túre z ústia Žiarskej doliny na vrch Plačlivého a späť cez Smutné sedlo. Záložky: Ústie Žiarskej doliny 0:17 Žiarska chata 10:38 Žiarske sedlo 20:43 Plačlivé 24:39 Smutné sedlo 27:49

Podcast ČSOB Audiotrek je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.