Naleteli ste im aj vy? Toto sú najväčšie mýty vo výžive!
46:13

Naleteli ste im aj vy? Toto sú najväčšie mýty vo výžive!

06.04.2021

Téma, ktorú sme rozoberali v najnovšom vydaní podcastu „Čo chutí zdraviu" poteší nielen odborníkov, ale aj konšpirátorov, hoaxerov, milovníkov Aktov X či Krajných medzí. Rozprávali sme sa totiž o mýtoch vo výžive. Moderátor Stano Benčat a jeho odborný parťák Milan 'Docent' Sedliak si ako hostku pozvali nezávislú nutričnú terapeutku a ambasádorku výživy v rukách vedy Moniku Kolář.

Tá sa venuje skúmaniu jedla, silných aj slabých stránok našich denno-denných, ale aj zriedkavých potravín. Čo nám dávajú, čo berú.

Čo všetko prezradila Monika Kolář v podcaste a na čo všetko sa jej páni pýtali?

Ako často vznikajú fámy na tému jedlo?

Zvyknú sa opakovane vracať?

Kto každý môže byť na Slovensku výživový poradca?

Dá sa tento odbor študovať?

Ako spoznáme dobrého výživového poradcu?

Aké vplyvy má na náš organizmus medvedí cesnak či cibuľa?

Sú afrodiziaká v potrave mýtus?

Podcast Čo chutí zdraviu? je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.