Čítanie s Miškou - Silvia Havelková: O upratovacom robotovi: O smutnej stíhačke
07:20

Čítanie s Miškou - Silvia Havelková: O upratovacom robotovi: O smutnej stíhačke

23.03.2021
Vitajte pri Čítaní s Miškou. Dnes si prečítame rozprávku z knihy O upratovacom robotovi od Silvie Havelkovej. Dnešný diel má názov: O smutnej stíhačke.    Prajem Vám príjemné počúvanie.  Knižku nájdete vo všetkých dobrých kníhkupectvách. Rozprávky si môžete vypočuť aj na Youtube: https://bit.ly/3aDgppM Môžete ma tiež sledovať alebo mi napísať na Instagrame: https://www.instagram.com/michalajurkovic A nezabudnite sa prihlásiť k odberu môjho kanálu!

Podcast Čítanie s Miškou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.