Knihy môjho života - súčasnosť
46:45

Knihy môjho života - súčasnosť

07.03.2021

Posledná epizóda série Knihy môjho života. Prebrali sme biografie, romantiku ale aj fantasy a fikciu. Príjemné počúvanie a tešíme sa na ďalšiu sériu podcastu Čítanie je sexy. Zoznam spomínaných kníh môžete ako vždy nájsť na našom instagrame @citaniejesexy. 

Podcast Čítanie je sexy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Literatúra, Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.