Knihy môjho života - Haruki Murakami
44:49

Knihy môjho života - Haruki Murakami

22.02.2021

V 4. časti nášho podcastu sme sa rozprávali o našom najobľúbenejšom spisovateľovi vôbec - Haruki Murakami. Všetky knihy, ktoré spomíname, nájdete na našom instagrame @citaniejesexy. Ak na nás máte otázky, neváhajte nám tam napísať.

Podcast Čítanie je sexy je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Literatúra, Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.