#10 Pavel Kočí, programátor: “Keď je kód škaredý, tak sa chytáš za hlavu...že: panebože.”
33:18

#10 Pavel Kočí, programátor: “Keď je kód škaredý, tak sa chytáš za hlavu...že: panebože.”

22.05.2020
Pavel Kočí je programátor. Má dar nielen programovania, ale vysvetlí vám tie technologické veci tak polopate, že to pochopí každý. Napríklad bravčové mäso a zubár su netypické, ale krásne pomôcky ako ten svet pochopiť.

Podcast ČIERNOBIELY SVET je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.