#16 Martin Daniš, rozprávkar: “Predstavenia pre deti fungujú vtedy, keď dám tomu slobodu.”
38:39

#16 Martin Daniš, rozprávkar: “Predstavenia pre deti fungujú vtedy, keď dám tomu slobodu.”

03.07.2020
Martin Daniš napísal knihu pre deti "O chlapcovi, ktorý hľadal vôňu čokolády" a píše daľšie. Robí aj vystúpenia pre deti s jednoduchým názvom Divadielko Maťo. Napísať knihu a robiť predstavenia pre deti nie je vôbec jednoduché. Deti su diváci, ktorí vám...

Podcast ČIERNOBIELY SVET je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.