#18 Boris Hrivňák, TikTok-er: "Virálne video na TikToku sa docieli tak, že máš kvalitný obsah a každé tretie uspeje"
29:30

#18 Boris Hrivňák, TikTok-er: "Virálne video na TikToku sa docieli tak, že máš kvalitný obsah a každé tretie uspeje"

17.07.2020
TikTok. Čínska sociálna sieť s videami. Teenageri to musia mať, inak sú out. Boris Hrivňák je TikTok-er a má 29 tisíc followerov. Mňa novinky zaujímajú a on tým žije 24 hodín denne. Ideálny stav, aby som zistil čo sa to na nás valí.Vraj YouTube je out,...

Podcast ČIERNOBIELY SVET je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.