#2 Helga Palušová, psychoterapeutka: "Sme veľmi málo citliví jeden k druhému a sami k sebe"
39:36

#2 Helga Palušová, psychoterapeutka: "Sme veľmi málo citliví jeden k druhému a sami k sebe"

30.03.2020

Helgu poznám zo školy, kde sme spolu študovali psychológiu. Na škole bolo zaujímavé počúvať pár prednášajúcich a potom ešte Helgu. Vie rozprávať múdro a dobre, až máte pocit, že ten svet naozaj nie je čiernobiely.

Podcast ČIERNOBIELY SVET je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.