#29 Michal Králik, tréner/vedec: “ Otužovanie je tepelný tréning, ktorý nás pripraví na zmeny teploty.”

04.12.2020
Michal je tréner, ale nie taký s víkendovým kurzom. Má vedecký doktorát a založil Akadémiu telocviku, kde učí ľudí ako sa správne hýbať regenerovať alebo otužovať. Dokonca vám poradí aj s tým, ako správne sedieť.

Podcast ČIERNOBIELY SVET je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK