TEN HAJZEL NÁM DAL POKUTU AJ TAK! (Kolumbia ťa dokáže vytočiť)
01:04:23
Podcast: CHOĎ DO...

TEN HAJZEL NÁM DAL POKUTU AJ TAK! (Kolumbia ťa dokáže vytočiť)

20.06.2021

14. epizóda: Uprostred kolumbijskej ničoty... Historická Cartagena, hipsterský Medellín bez Escobara, ale aj karavány smrti na venezuelských hraniciach. Prísť kedysi do Bogoty znamenalo, že nie si normálny. Ale kokaín ti dnes už v Kolumbii neponúkajú na každom rohu. Bogota je do 22:00 bezpečná. NEXT? NA PIVE S FREDDIEM MERCURYM  https://open.spotify.com/episode/5OXFlMncRWBApvHQOUwe7A Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast CHOĎ DO... je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.