NECHUTNE TYRKYSOVÉ MORE A PLÁVAJÚCA KOBRA V ŇOM
49:32
Podcast: CHOĎ DO...

NECHUTNE TYRKYSOVÉ MORE A PLÁVAJÚCA KOBRA V ŇOM

18.07.2021

16. epizóda: NAJKRAJŠIE PLÁŽE... Keď uteká more na Zanzibare a keď sa tlieska slnku na Copacabane. NEXT? NYMFY, RYTIERI A MEDOVÉ KRUHY  https://open.spotify.com/episode/6lLIFG5KjJLc042pcRn6LU  Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  Hľadáš byt? Predaj, kúpa, prenájom  https://www.instagram.com/realitnakancelaria_azproperty/?hl=sk  

Podcast CHOĎ DO... je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
Kategórie: Cestovanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.