#017 — Cirkev online I.
38:38

#017 — Cirkev online I.

24.03.2021
Kostoly sú zavreté, počas lockdownu sa spoločenstvá nemôžu stretnúť. Ako napriek obmedzeniam môže cirkev aj počas pandémie plniť svoju misiu pri zvestovaní evanjelia a výchove nasledovníkov Pána Ježiša Krista? Našich hostí sa budeme pýtať: Prečo a ako ste sa pustili do služby online cirkvi? Aké výzvy prináša online cirkev? A aké príležitosti? Od koho sa učíte a koho a prečo do tejto služby zapájate? Čo z toho, čo ste sa doteraz naučili, by ste chceli zachovať a pokračovať v tom aj v čase, keď sa obmedzenia skončia? Čo by ste poradili niekomu, kto nevie ako na to? Marián Kaňuch pôsobí ako farár v mestskom prostredí — v Žiline. Je známym a častým rečníkom na rôznych podujatiach po celom Slovensku aj mimo svojho domáceho prostredia. Otázky cirkvi a nové výzvy ho bytostne zaujímajú a hľadá nové cesty služby cirkvi v dnešných časoch.  Stanislav Grega pôsobí vo vidieckom prostredí — v malebnej obci Hybe. Spolu so svojim tímom má mnohoročné skúsenosti s audio-vizuálnou technikou. V rámci cirkvi patrí ich spoločenstvo k priekopníkom online služby a svojimi zručnosťami už viac rokov zabezpečujú online prenosy aj pri rôznych celoslovenských konferenciách a evanjelizačných aktivitách.  Ak máte otázky, komentáre, podnety, môžete nám napísať na evs@evs.sk

Podcast CHCEMVIAC podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.