Podcast:::chat

Internetové zoznamky: láska na jeden LIKE

23.02.2020
Zoznamky nám otvárajú nové možnosti – vďaka nim môžete spoznať omnoho viac ľudí a svojho budúceho partnera nájsť na základe spoločných záujmov, názorov a koníčkov. Obrovské množstvo dostupných služieb však vytvára chaos. Možno aj vy zápasíte s otázkou, ktorú z nich si vybrať. Pozreli sme sa na najznámejšie aplikácie a webstránky, kde sa môžete zoznámiť. V dnešnom podcaste si preberieme nasledujúce témy: ::1 Internetové zoznamky: aké sú možnosti na trhu ::2 Alkohol a naša postava: dá sa piť a chudnúť zároveň? ::3 James Bond - No Time do Die - čo vieme o bondovke, ktoré bude v kinách v apríli ::michael achberger ::martin pitel

Podcast ::chat je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK